O nás

O nás

Firma VS/DH je vedena v živnostenském rejstříku ÚMČ Praha 11 pod č.j. ŽO/2011/595/3 Naše služby poskytujeme po celém území ČR na základě objednávky, smlouvy, nebo i jednorázově. VS/DH spolupracuje s osvědčenými firmami a TIČR. Jsme vybaveni nejmodernější měřící technikou s platnou kalibrací. Za Námi provedené revizní a elektromontážní práce plně ručíme, pojištění odpovědnosti máme sjednáno do výše 5mil.Kč.

Proč provádět revize

Pro elektrickou instalaci je nutné posouzení výchozího stavu zakotveno ve vybraných zákonech č. 251/2005 Sb., č. 458/2000 Sb.a zákoníku práce. Opakované (periodické) revize mají své zákonné ustanovení a neprovádění revizí je bráno jako porušením zákona. Orgán zabývající se kontrolou provádění revizí se nazývá inspekce práce a její činnost je dána zákonem č. 251/2005 Sb.

Revize

Revize jsou prováděny v předepsaných lhůtách dle prostředí, druhu objektu a účelu používání. Po dohodě je možno zpracovat harmonogram revizí a včas upozorňovat na blížící se konec platnosti revizních zpráv.

Bezpečnost

Každou provedenou elektro revizí zjistíte včas reálný stav Vaší instalace(zařízení) dříve, než dojde k jejímu nespolehlivému provozu a poškození. Tím předejdete zbytečným finančním nákladům spojené s opravou, nebo pořizování nových elektrických zařízení.

Spolupracujeme

MINI removebg preview